Çağımızın hastalığı erotik filmler

+18 film izleHer ne kadar bir arkadaşınıza sorduğunuzda size aksiyon, macera, savaş veya tarihi filmleri sevdiğini söylese de aslında hemen hemen her bireyin bilinç altında bu tür filmler de yatmaktadır. Araştırmalara göre  beyin algıda seçicilik yaparak sizi bu alana yöneltir daha derinlere inildiğinde altında hayvani içgüdüler ve cinsellik yatmaktadır.

Dikkat ederseniz hemen hemen tüm haber sitelerinde de bu tür fotoğraflar galeriler mevcuttur ve olmaya devam edecektir. İşte tüm bu mazeretlere dayanarak çekilen ve bütçesi düşük olan yüzlerce erotik film yıllardır yapımcıların listesindedir.
erotik film izleGeçtiğimiz yıllarda vizyona giren ve çok ses getiren filmler arasında da erotik filmler bulunmaktadır. Bu tür filmlerin hem oyuncuları hemde yönetmenleri kısa zamanda çok popüler  olabiliyor. Mesela Tinto Brass isim li itanyan erotik film yönetmeni en öne çıkan isimlerdendir. En çok izlenen filmleri arasında da Monamour erotik filmi bulunmaktadır.

Zaten filmi izlemeye başladığınızdan ilk dakikalarda gözünüze iliştirilen seksi sahneler sizi baştan çıkararak filmin devamını izleyeme mahkum eder. Tinto Brass‘ın bu filminde kocasının kendisini eskisi kadar beceremediğinden yakınan genç ve güzel oyuncu Marta bir gezi sırasında manastır gibi bir yerde fotoğrafçı olan Leon ile tanışır. İlk görüşte birbirlerini arzulayan bu çift defalar önden arkadan ve grup olarak birlikte olurlar. Marta tüm bunları ayrıca günlüğüne de yazmaktadır. Aradan geçen zamanda Marta’nın hareketlerinden şüpelenen kocası günlüğü okur ve karısının başkaıyle yaşadığı o şehvet dolu dakikaları an be an yaşar tabi doğal olarak kıskanır ve ondan hesap sorar. Tüm bunlar olurken Marta hem kocasıyla hemde fotoğrafçı Leon ile birlikte olmaya devam eder 720p kalitesinde izleyebileceğiniz bu film gerçekten erotik filmler arasında bir başyapıttır.

Advertisements
Çağımızın hastalığı erotik filmler

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s